Schedule

Monday
03:30F Living Show
07:30Propjeta minn wara l-kwinti
08:30Vetrina
09:00Lura fiż-Żmien
10:24Shanti
10:29F Minuta
10:30Simbiosi
12:00Vetrina
12:30F Living Show
16:30Vetrina
17:55Shanti
18:00F Minuta
18:01Esperjenza
19:30Overcomer’s Voice
20:00Propjeta minn wara l-kwinti
20:30One Star Hotel
21:30Bidla Pożittiva
22:00X’Hemm Ġdid
22:30Shanti
22:35F Minuta
22:36F Living Show
02:30Fuq it-Taraġ taz-Zuntier
Tuesday
03:30F Living Show
07:30Propjeta minn wara l-kwinti
08:30Vetrina
09:00Esperjenza
10:24Shanti
10:29F Minuta
10:30Attwali
12:00Vetrina
12:30F Living Show
16:30Vetrina
17:55Shanti
18:00F Minuta
18:01Ċittadini Attivi
19:30Ejjew Għandi
20:00Żona Ambjent
20:30Propjeta minn wara l-kwinti
21:00Lura fiż-Żmien
22:30Shanti
22:35F Minuta
22:36F Living Show
02:30Żona Ambjent
03:00Overcomers Voice
Wednesday
03:30F Living Channel
07:30Propjeta minn wara l-kwinti
08:30Vetrina
09:00X’Hawn fis-suq
10:24Shanti
10:29F Minuta
10:30Esperjenza
12:00Vetrina
12:30F Living Show
16:30Lura fiż-Żmien
17:55Shanti
18:00F Minuta
18:01Belle Donne
19:30Portmoni
20:00Ejjew Għandi
20:30Propjeta minn wara l-kwinti
21:00Il-Verita
22:30Shanti
22:35F Minuta
22:36F Living Show
02:30Portmoni
03:00Ejjew Għandi
Thursday
03:30F Living Show
07:30Propjeta minn wara l-kwinti
08:30Vetrina
09:00Il-Verita
10:24Shanti
10:29F Minuta
10:30Belle Donne
12:00Vetrina
12:30F Living Show
16:30Vetrina
17:55Shanti
18:00F Minuta
18:01Simbiosi
19:30Żona Ambjent
20:00Overcomers Voice
20:30Propjeta minn wara l-kwinti
21:00Kollox Bla Kulur
22:30Shanti
22:35F Minuta
22:36F Living Show
02:30Overcomers Voice
03:00Żona Ambjent
Friday
03:30F Living Show
07:30Propjeta minn wara l-kwinti
08:30Vetrina
09:00Kollox Bla Kulur
10:24Shanti
10:29F Minuta
10:30Ċittadini Attivi
12:00Vetrina
12.3F Living Show
16:30Vetrina
17:55Shanti
18:00F Minuta
18:01Attwali
19:30Fuq it-Taraġ taz-Zuntier
20:30Propjeta minn wara l-kwinti
21:00Exodus
22:30Shanti
22:35F Minuta
22:36F Living Show
02:30Ejjew Għandi
03:00Portmoni
Saturday
03:30F Living Show
07:30Vetrina
08:24Shanti
08:29F Minuta
08:30Exodus
10:00Propjeta minn wara l-kwinti
10:30Belle Donne
12:00Portmoni
12:30F Living Show
16:30Overcomer’s Voice
17:00Fuq it-Taraġ taz-Zuntier
18:00Propjeta minn wara l-kwinti
18:30Belle Donne
20:00Żona Ambjent
20:30Ejjew Għandi
21:00Kollox Bla Kulur
22:30Shanti
22:35F Minuta
22:36F Living Show
02:30Fuq it-Taraġ taz-Zuntier
  
  
Sunday 
03:30F Living Show 
07:30Vetrina 
08:24Shanti 
08:29F Minuta 
08:30Esperjenza 
10:00Propjeta minn wara l-kwinti 
10:30Ejjew Għandi 
11:00Fuq it-Taraġ taz-Zuntier 
12:00Overcomers Voice 
12:30F Living Show 
16:30Belle Donne 
18:00Propjeta minn wara l-kwinti 
18:30One Star Hotel 
19:30Żona Ambjent 
20:00X’Hemm Ġdid 
20:30Bidla Pożittiva 
21:00Attwali 
22:30Shanti 
22:35F Minuta 
22:36F Living Show 
02:30Overcomers Voice 
03:00Żona Ambjent